Napísali o nás:

Reakcie čitateľov:

Prajem Vám ešte raz pekný deň,

prečítala som si Vašu knižku Rovnica sveta a ako píšete otvorili sa mi oči.

Pravdaže, každý z nás má iný pohľad na veci okolo nás, ale ja si osobne myslím, že po prečítaní Vašej knižky sa človek musí skutočne zamyslieť nad podstatou svojho bytia, svojho poslania na Zemi a hlavne sa môže zamyslieť nad stupňom svojho poznania.

Som veriaci človek, avšak nám výhradu k inštitualizovanej viere, ktorá sa praktikuje vo svete.

Určite ste sa stretli aj s kritikou svojej knižky, jej odmietnutím, ale mňa zaujala a chcem ju mať vo svojej knižnici.

Neviem či som to niekde čítala alebo počula, ale ak vytvorené dielo prinesie radosť, uspokojenie, väčšie poznanie čo i len jednému človeku nie je zbytočné, Vám sa to v mojom prípade podarilo.

Patrí Vám moje uznanie, nakoľko napísať a vydať knižku vyžaduje obrovské úsilie, výdrž a hlavne išli ste asi do veľkého rizika ako to všetko dopadne.

Bc.Janka D.


Mária Š. - Pavol, kniha je zaujímavá, pútavá,tá rovnica nemá chybu, to je,ako lepidlo,ktoré sa nalepí a už začíname, skúšame týmto spôsobom pitvať veci. Veľká vďaka, odporúčam každému si ju prečítať, super kniha..skoro som ju zhltla, tak začnem znovu ju čítať...potrebovalo by to aj druhy diel vydať/ ten zlatý vek/ to je krásna budúcnosť..


Jozef F. -Knihu jsem dočetl a moc se mi líbila. Napsal jste ji takovou zajímavě, napínavou a vzrušující formou. A obsah perfektní!! Každopádně Vám ještě jednou děkuji za poslání a přeji mnoho úspěchů.


Xenia P -Panebože,ja sa zamýšľam nad svojou existenciou naozaj často,ale Ty si to teda rozoberaš naozaj do detailov.V tejto chvíli som,nevnímam realitu,je to na mňa príliš,neviem ako by som to,potrebujem prestávku,dozviem sa niekde čo znamená-čo je to za rovnicu?Potrebujem to tak akosi rozobrať,alebo mi to vysvetlíš.Kam siaha Tvoja inteligencia,páni toto bude zaujímavé čítanie

pokračujem v čítaní.A vôbec to nieje nudné,práve naopak.Otec na mna 2x volal,že niekto zvoní,vraj si mám ten notebook vziať k dverám,len ,,ťahaj už otvoriť"-ani som si neuvedomila,že niekto zvonil.


Slavomir Gibej 'gibon'Myslim, ze tato kniha (vypocul som si ju celu..) bude mat ohlas nielen u mna, ale u kazdeho, kto bude ochotny oboznamit sa z jej obsahom. Je úžasná !!!... Pracoval som u seba v atelieri, a mal som pustene citanie (mac osx) suboru ktory ste mi poslal. Prisla ku mne moja dcera (6 rokov) s nejakou poziadavkou a otazkami, na ktore hned chcela odpoved. Zapocuvany do knihy - vlastne vytrhnuty z kontextu som sa jej snazil nieco zodpovedat. Zvycajne akakolvek moja odpoved je len stimulom na dalsie a dalsie otazky, preto som chcel najst co najpresvedcivejsiu a vycerpavajucu odpoved. Pri odpovedi som bol preruseny - Tati, TICHO! Pocuvam!!!
Usadena v pohodlnom atelierovom kresle sa divala na mna a snazila sa eliminovat akykolvek zvuk, ktory by jej to narusal... ASi po 5-ich minutach prisiel do atelieru jej brat. Po chvili pocuvania to vypol a pustil citanie celej knihy uplne od zaciatku... Obaja v tichosti pocuvali a sedeli u mna az do neskoreho vecera... Perfektné.

Požehnanie, či prekliatie?